YOL AYRIMI İZLE SANSÜRSÜZ
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı

YOL AYRIMI İZLE SANSÜRSÜZ

Yönetmen:

Yavuz Turgul

Oyuncular:

Şener Şen , Rutkay Aziz , Mert Fırat , Nihal Yalçın , Çiğdem Selışık Onat , Tilbe Saran , Ruhsar Öcal , Defne Kayalar ve Şerif Erol
Filmin Konusu : İş hayatının katı kurallar getirdiği söylenir. Bu katı kurallar sayesinde daha büyük ve daha güçlü olunacağı söylenir. Belli bir yaşa gelen bu büyük dev patronlar hayatlarını sorgulamaya başlarlar. Başlarına gelen bir olay onların bunca zaman korudukları değerlerinin aslında hiç bir şey olmadığını, hayatta daha önemli şeylerin olduğunun bir göstergesidir. Yol Ayrımı izlerken, insanın hayatta neleri kaybettiğini ve zamanla bu şeyleri geri almanın güçlüğü anlatılmıştır.
Yol Ayrımı izle

Mazhar Kozanlı, küçük bir tekstil işletmesini bir Türkiye devi haline getiren bir iş adamıdır. Mazhar Bey, iş hayatında katı kuralları olan ve yaptığı işin en iyisi olmak için çabalayan bir adamdır. Ailesiyle ilişkilerinde de duygusuz adamın tekidir. Her şeyi iş olan bu adam, bir gün trafik kazası geçirir. Bu kazanın ardından büyük bir değişiklik yaşar. Artık yaşadığı bu hayatı sorgulamaya başlar. Şimdi başka bir kişiliğe bürünmesi , ailesi ve çalışma arkadaşları tarafından olumlu karşılanmaz. Çünkü alışık oldukları o sert adamın yerine daha ılımlı bir adamın gelmesi işlerin gidişatı açısından çok iyi bir durum değildir. Usta oyuncu Şener Şen’in baş rolde yer aldığı bu harika yapımı sizlerle buluşturuyoruz. Yerli film izlemek için bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player deneyiniz


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?