CİCİ BABAM İZLE SANSÜRSÜZ
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı

CİCİ BABAM İZLE SANSÜRSÜZ

Yönetmen:

Meltem Bozoflu

Oyuncular:

Derya Alabora , Alper Kul , Mahir İpek , Onur Buldu , Onur Atilla , Meltem Yılmazkaya , Derya Karadaş ve Burak Topaloğlu
Filmin Konusu : Bildiğiniz tüm tuhaf ve değişik aileleri unutun! Böyle bir aileyi daha önce ne gördünüz ne duydunuz. Kökeni farklı , yaşadığı yer farklı yetiştiği yer farklı bir kökeni ise İsveçli olan bir gelin düşünün? Bu gelin öyle bir aileye gelmiştir ki kendisinden daha tuhaf olduğunu kabullenmiştir. Bu aile onun için yeni bir başlangıç olacaktı fakat hiç bir şey düşündüğü gibi olmamıştır.
Cici Babam izle

BKM ekibinin üyeleri uzun bir zamandır bir proje üzerinde çalıştıklarını söylemişlerdi son olarak. “Cici Babam” adını verdikleri bu yapımda çok eğlenceli bir projeyi bitirdiklerini duyurmuşlardır. Genel anlamda Güldür güldür ekibinin rol aldığı yapımın senaryosunu programın senaryo ekibi yazmıştır. Ekibin daha önceki yaptığı her film, milyonlarca izlenmiştir. Bu onların işini ne denli iyi yaptığını göstermektedir. Böylesi bir ekibin yaptığı her film hiç düşünmeden izlenebilir. Yerli filmlerin ve komedi filmlerinin en iyi yapıtlarını bizlere sunmaya devam edeceklerini düşünüyorum.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player deneyiniz


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?