BİZİM KÖYÜN ŞARKISI İZLE SANSÜRSÜZ 2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

BİZİM KÖYÜN ŞARKISI İZLE SANSÜRSÜZ 2018

Yönetmen:

Tuğçe Soysop

Oyuncular:

Ihsan Berk Aydın , Sezai Aydın , Dora Dalgıç , Eda Döger , Alperen Efe Esmer , Esat Polat Güler , Asli Omag , Berat Efe Parlar , Güneş Sayın ve Tansel Öngel
Filmin Konusu : Çocukken her şeyin kolay olduğu söylenir. Her zaman öyle değildir. çocukken yaşanılan büyük bir travma ömür boyu peşimizi bırakmaz. Çocuklar yetişkinlere nazaran daha çabuk etkilenir ve daha çabuk bu hayattan bıkabilirler. Çocuklara bu tür dönemlerde elimizden geldiğinden daha fazla yardımcı olmamız gerekir. Bizim Köyün Şarkısı izlerken çok eğlenecek çok gülecek. BKM çocuklarının kattığı neşe hepimizi etkileyecek. Bizim Köyün Şarkısı oyuncularının tamamı “Güldüy Güldüy Şov” oyuncularından oluşmaktadır. Her biri başarılı küçük oyuncularımızı izleme şansını bulacağız.
Bizim Köyün Şarkısı izle

12 yaşında olan Çınar, hayatının tamamını İstanbul’da geçirmiştir. Bu büyük metropolde arkadaşları ve ailesiyle güzel bir hayat sürmektedir. Fakat babasının yaşadığı maddi sıkıntılar bu şehirde kalmalarına engel olmuştur. Babasının köyüne taşınmaya karar vermişlerdir. Hem babası hem kendi için çok zor bir durumdur. Köy hayatına alışma süreci ve alışık olduğu bu şehir yaşantısından köy yaşantısına hemen ayak uydurabilecekler mi? Köye yerleşirler ve köyde yeni arkadaşlar edinir. Lider vasfını taşıyan çınar köydeki çocuklarla birlikte bir müzik grubu kurar ve annesinin hayallerini gerçekleştirmeye karar vermiştir. 2018 filmlerinin içinde izleyeceğiniz efsane komedi sadece hdfilmevreni1.org sitesinde bulunmaktadır.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player deneyiniz


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?