ARAPSAÇI İZLE SANSÜRSÜZ 2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı

ARAPSAÇI İZLE SANSÜRSÜZ 2018

Yönetmen:

Ömer Faruk Yardımcı

Oyuncular:

Açelya Topaloglu , Ayhan Tas , Köksal Engür , Füsun Demirel , Hakan Meriçliler , Burak Satibol , Zeynep Kankonde , Cihan Ercan , Sinasi Yurtsever , Sabahattin Yakut , Asena Keskinci , Mehmet Selim Akgul , Bahar Suer , Ünal Yeter , Ayça Isildar ve Baris Çelikkol
Filmin Konusu : İnsanın şansının hiç beklemediği bir anda döndüğü söylenir. Fakat şansının peşinden de koşmak lazım. Şansını bir kere kaybedersen hep kaybetmeye mahkumsundur. Arapsaçı izlerken göreceğiniz adamın şansının döndüğü anda şansı elinden uçup gitmiştir. Oldukça iyi bir senaryoya sahip olan yerli komedi filmimizde gülmek garanti. Oyuncu kadrosu bir çok ünlü ismi bünyesinde barındırmaktadır. Yerli film izleyecek olanları buraya alalım.
Arapsaçı izle

Bir zamanlar oldukça ünlü bir oyuncu olan Orhan, zengin zamanlarında öylesine bir bilet almıştır. Bunu da o pahalı ceketinin cebine koymuştur. Orada unuttuğu biletine de büyük ikramiye vurur. Lakin ortalıkta ceket yoktur. Bir takım rastlantılar, başka rastlantıları doğurmuştur ve ceket elden ele dolaşmaya başlar. Cekete sahip olan herkesin başına da bir şeyler gelmektedir. Bu ceketi bulana kadar Orhan’ın bir çok macera yaşaması gerekecektir. Komedi filmlerinde izleyeceğiniz güzel bir yapım.
Sitemizde yer alan filmleri farklı alternatiflerden izlemek için "KAYNAK" kısmından alternatif player deneyiniz


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?